Realizacje

Poniżej prezentujemy przegląd zdjęć z realizacji naszych wybranych projektów.

11 mieszkań na wynajem
Jedna z naszych najważniejszych realizacji w tym roku, 11 jednopokojowych mieszkań na wynajem. Większość z nich oparta była na powtarzalnym układzie, dzięki czemu mogliśmy powielić jeden wzorcowy projekt. Zakres prac obejmował wykonanie mebli oraz zabudów meblowych w salonie i aneksie kuchennym, a także dobór elementów wystroju wnętrz, takich jak oświetlenie, gotowe meble.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Mieszkanie w Warszawie, 80 m2
Projekt bardzo podobny do opublikowanego wcześniej. W przypadku tego mieszkania również całkowicie uległ zmianie plan, wszystkie ściany zostały wyburzone i postawione na nowo. Dzięki temu udało się wygospodarować dodatkową sypialnię, pierwotnie mieszkanie było 3-pokojowe, po zmianach do dyspozycji klientów są 4 pokoje. Udało się także wygospodarować pomieszczenie do pracy. Gruntowne zmiany wymagały szeroko zakrojonych prac budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych, wykonanych przez współpracującą z nami firmą wykonawczą. Duża część mebli wykonana została na zamówienie, według indywidualnego projektu.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Mieszkanie w Warszawie, 90 m2
Prezentujemy ostatnio ukończony projekt mieszkania czteropokojowego o powierzchni 90 m2. Jest to jedna z naszych najważniejszych realizacji do tej pory, z uwagi na kompleksowy zakres prac, przysłowiowo przeprowadzonych "od A do Z". Pierwotnie mieszkanie charakteryzował trzypokojowy plan, który na życzenie Klienta został całkowicie przekształcony. W efekcie powstał całkowicie nowy układ, zupełnie inny od zaproponowanego przez dewelopera. Wszystkie wewnętrzne ściany działowe zostały wyburzone i w ich miejsce postawione nowe. Szeroki zakres prac budowlanych i instalacyjnych został zrealizowany przez stale współpracującą z nami ekipę budowlaną. Ten sam wykonawca pracował także na etapie wykończeń - kładzenia podłóg i płytek ceramicznych, malowania, montażu drzwi, sanitariatów, oświetlenia itd. Końcowy etap stanowiła realizacja zabudów meblowych według naszego autorskiego projektu przez związaną z MeblePuzzle pracownię stolarską. Efektem wszystkich działań - naszych oraz współpracujących ekip - jest mieszkanie wykończone "pod klucz", jednorodne stylistycznie oraz dopracowane w szczegółach, a pod względem funkcjonalności spełniające w pełni oczekiwania Klienta.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Mieszkanie w Warszawie, 120 m2
Realizacja projektu dużego mieszkania o powierzchni około 120 m2. Stanem wyjściowym był układ deweloperski, który został zmodyfikowany w znacznym stopniu przez naszą ekipę budowlaną, która odpowiadała także za wykończenia, czyli ułożenie podłóg, płytek, mozaik, malowania, roboty elektryczne i instalacyjne. Zabudowy meblowe wykonane zostały przez współpracującą ekipę stolarską.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Mieszkanie w ponad stuletniej kamienicy
Tym razem przyszło nam zmierzyć się z projektem mieszkania w ponad 100-letniej kamienicy na warszawskiej Pradze. Sporym wyzwaniem było zaplanowanie rozkładu pomieszczeń. Zastaliśmy przestrzeń o powierzchni około 70 m2, podzieloną na dwa duże pokoje, bez łazienki, kuchni, z trzema oknami, rozmieszczonymi niekorzystnie, w narożniku wewnętrznym od strony podwórka. Do tego w stanie technicznym wymagającym pilnego podjęcia remontu generalnego. Wdrożenie jakichkolwiek założeń projektowych wymagało adaptacji przestrzeni przyszłego mieszkania do dzisiejszych potrzeb i standardów pod kątem instalacyjnym oraz budowlanym.

Efektem działań projektowych i wykonawczych - naszych oraz współpracujących z nami, sprawdzonych ekip - jest 3-pokojowe mieszkanie, o wygodnym układzie, z przestronnymi sypialniami, efektownym salonem z kuchnią, dużą łazienką i garderobą. Wnętrza utrzymane są w minimalistycznej stylistyce. Częściowo pozostawiliśmy nieotynkowane ściany z surową cegłą, która została bardzo dokładnie wyczyszczona. Odpowiednio dobrane elementy oświetleniowe i instalacyjne, takie jak lampy czy gniazdka i włączniki natynkowe dodały wnętrzom loftowego sznytu.

Projekt mieszkania w kamienicy był ciekawym, chociaż niełatwym zadaniem, i dzięki niemu zebraliśmy mnóstwo interesujących doświadczeń. Efekt końcowy przedstawiony na zdjęciach, wynagrodził nasz trud włożony w przywrócenie do życia tej małej cząstki warszawskiej Pragi - dzielnicy z klimatem i historią.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Mieszkanie 3 pokojowe
Aranżacja obszernego mieszkania 3-pokojowego. Tak samo jak poprzednie realizacje MeblePuzzle, projekt został
kompleksowo wykonany od A do Z przez nas oraz współpracujące ekipy - budowlaną i stolarską. Od mieszkania w stanie deweloperskim po gotowe pod klucz - do zamieszkania, taki właśnie zakres usług i standard pracy oferujemy. Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w indywidualnie zaprojektowane meble.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Mieszkanie w Warszawie, 55 m2
Prezentujemy naszą kolejną realizację. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2 w Warszawie. Projektując je zastosowaliśmy kilka ciekawych rozwiązań. I tak, w salonie charakterystycznym elementem jest regał o geometrycznych formach, z wmontowanym opuszczanym ekranem dla projektora. Sam rzutnik umieszczony jest na przeciw dyskretnie w podwieszonej szafce nad sofą. W barku oddzielającym salon od kuchni mieści się schowek mieszczący składany stół. W hallu interesującym zabiegiem jest przesuwny panel z lustrem ukrywający tablicę elektryczną i bezpieczniki a także szafa z podcięciem na dole mieszczącym legowisko dla psa. W łazience praktyczna szafka znalazła się nawet w kabinie przysznicowej :), a duże lustro znacznie powiększyło optycznie pomieszczenie. Na koniec sypialnie - dziecięca z kolorowymi meblami i frontem pomalowanym tablicówką oraz dla rodziców, z zabudową łączącą łóżko i regał. Całe umeblowanie wykonane zostało przez naszą ekipę stolarską.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Salon w nowoczesnym stylu
Projektując salon z aneksem kuchennym dążyliśmy do stworzenia jednolitego przestrzennie wnętrza. Osiągnęliśmy to spinając obie strefy ciągłą zabudową meblową, o jednej stylistyce ale różnych funkcjach. Górne szafki kuchenne znajdują kontynuację w salonie, a następnie obramowują telewizor. Na koniec przedstawiamy wizualizacje z różnych etapów prac, pokazujące jak ewoluował projekt.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Dwa pokoje z jednego pomieszczenia.
W tym projekcie pokazujemy, jak z jednego pomieszczenia z małą garderobą zrobić dwa pokoje dla dzieci :). Sprzymierzeńcem - wysoki sufit.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Nie każdy regał musi być nudny!

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Kuchnia w stylu angielskim
Koniec 2017 roku przyniósł finalizację kolejnego projektu - dużej kuchni w domu jednorodzinnym na warszawskiej Białołęce. Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Mieszkanie w Warszawie, 50 m2
Klient, dla którego realizowaliśmy przedstawiony na zdjęciach projekt, preferuje formy jak najprostsze i racjonalne, stąd bardzo minimalistyczny charakter całości.Efektem dążenia do redukcji podziałów i uzyskania jak najbardziej jednolitych płaszczyzn są fronty o dużej powierzchni, eliminacja cokołów oraz wieńców górnych w zabudowach meblowych, a także decyzja o całkowitej rezygnacji z płytek ceramicznych w łazience i kuchni na rzecz wodoodpornego tynku strukturalnego inspirowanego betonem architektonicznym. Projekt, pomimo prostoty rozwiązań, nie był łatwy w trakcie realizacji. Brak cokołów meblowych i wieńców czy fronty o dużej powierzchni stanowiły wymagające pod względem technicznym czynniki, podobnie było w przypadku wspomnianego tynku strukturalnego, zastosowanego również jako wykończenie parapetów i blatów w kuchni i łazience. Klient preferuje stonowane oświetlenie, stąd w projekcie nie pojawia się wiele jego źródeł i są to lampy o zredukowanej mocy i natężeniu.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Mieszkanie w Warszawie, 80 m2
Przedstawiamy zdjęcia zrealizowanego niedawno projektu. Przeprowadziliśmy remont generalny mieszkania, podczas którego natrafiliśmy na szereg problemów budowlanych, spowodowanych faktem iż budynek został wzniesiony w latach 90. w technologii kanadyjskiej. Dzięki doświadczeniu i pracy naszej oraz ekip budowlanych wszystkie udało się rozwiązać. Dodatkowym czynnikiem był również budżet Inwestorów, co wpłynęło na ich dążenie do zachowania wielu elementów wyposażenia i ich rewitalizacji, zamiast wymiany na nowe. Przykładem mogą być tutaj drewniane schody, którym nadaliśmy nowe życie i współczesną estetykę, o czym napiszemy wkrótce na naszym profilu na Facebooku.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

W angielskim stylu
Przedstawiamy nową realizację. Obecnie projekt jest już całkowicie zakończony. Zakres prac obejmował remont całego mieszkania na czele z wymianą kuchni i nową aranżacją salonu, w którym elementem dominującym stał się duży regał według naszego projektu. Wyburzona została ścianka pomiędzy kuchnią a salonem, zerwane zostały stare podłogi, a w całym mieszkaniu, za wyjątkiem łazienki, ułożono lite drewno, pomalowane zostały na nowo ściany i sufity. Zgodnie z życzeniem Klientki, meble zaprojektowane zostały w białym stylu angielskim, czego konsekwencją były zmiany w estetyce pozostałych pomieszczeń, w których wcześniej znajdowało się dużo elementów z ciemnego drewna. Zaaranżowano na nowo hall oraz sypialnię i mimo iż łazienka nie została objęta większymi zmianami projektowymi, to także w niej, na prośbę Klientki, aby ujednolicić wnętrza, przemalowano fronty na biało, które wcześniej wykończone były w ciemnym drewnie.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Mieszkanie w Warszawie, 50 m2
Przedstawiamy zdjęcia z naszej najnowszej realizacji. Klientka, z którą mieliśmy przyjemność pracować, jest młodą kobietą, nie bojącą się śmiałych rozwiązań kolorystycznych i funkcjonalnych co znalazło wyraz w projekcie łazienki oraz pokoju dla dzieci z piętrowym łóżkiem. Mieszkanie o powierzchni 50 m2, objęte projektem, było pierwotnie mieszkaniem 2-pokojowym, jednak udało się wydzielić z przestrzeni salonu dodatkową sypialnię dla Klientki.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Mieszkanie w Warszawie, 60 m2
Przedstawiamy naszą ostatnią realizację. Projekt obejmował aranżację meblową przedpokoju oraz salonu. Elementy wystroju wnętrz, takie jak posadzka oraz kolorystyka ścian pozostały bez zmian. Inspiracją dla aranżacji strefy wejściowej mieszkania był skyline śródmieścia Warszawy widoczny z okien mieszkania. Właśnie w kształcie panoramy Pałacu Kultury i Nauki oraz warszawskich wieżowców zaprojektowaliśmy ścianę z wieszakami na ubrania z ogromnym lustrem i szafką na buty oraz stojącą obok komodę na drobiazgi. Opracowaliśmy także ścianę telewizyjną salonu - nawiązując do wiszących już półek dodaliśmy nowe oraz zaprojektowaliśmy szeroką komodę na sprzęt audio-video. Istniejące półki zostały odświeżone i polakierowane na ten sam kolor co nowe meble. Wypełnienie frontów komody wykonane zostało z materiału aby umożliwić sterowanie sprzętem za pośrednictwem pilotów.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Rozbudowa centrum handlowego M1 Czeladź
W latach 2007-2008 braliśmy udział w pracach projektowych dotyczących wnętrz mallu, łazienek oraz elewacji jako architekci występujący z ramienia inwestora - Metro Group Asset Management Sp. z o.o.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Mieszkanie w Śródmieściu, 150 m2
Projekt wnętrz dużego mieszkania w centrum Warszawy, którego istotnym elementem są meble na indywidualne zamówienie. Ze względu na dużą powierzchnię oraz skomplikowany charakter zadania, którego częścią było połączenie dwóch mieszkań w jedno, prace przebiegały wieloetapowo.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Mieszkanie na Mokotowie, 100 m2
Projekt dużego mieszkania na Mokotowie. Lokal był w stanie deweloperskim a pierwsza faza prac objęła modyfikację istniejącego układu przestrzennego, w tym wyburzenia i budowę nowych ścian, zmiany w instalacjach - elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania. W kolejnych etapach prac projektowych, a następnie wykonawczych, kompletnie zaaranżowano wnętrza mieszkania - dwie łazienki, hall, salon oraz sypialnie. Drzwi wejściowe do pomieszczeń a także większość zabudów meblowych zostały wykonane na zamówienie według naszego projektu. Dokonaliśmy także wyboru materiałów wykończeniowych - na posadzki i ściany - oraz armatury do łazienek.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Mieszkanie w Śródmieściu, 100 m2
Projekt o równie szerokim zakresie jak mieszkania na Mokotowie. Rozpoczęliśmy od przeprojektowania standardowego rozkładu wprowadzając zmiany budowlane i instalacyjne. Kolejnym stadium prac była aranżacja poszczególnych pomieszczeń oraz dobór rozwiązań kolorystycznych i materiałowych. W tym mieszkaniu także drzwi oraz zabudowy meblowe zostały wykonane według naszego projektu.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Dom w Urlach, 200 m2
Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Urlach.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Dom w Zielonce, 150 m2
Projekt wnętrz domu w Zielonce.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

    

Butik w Śródmieściu, 60 m2
Projekt wnętrz, wyposażenia oraz witryny butiku w strefie ochrony konserwatorskiej w ścisłym centrum Warszawy.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Mieszkanie na Targówku, 70 m2
Projekt wnętrz domu w Warszawie.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Mieszkanie na Tarchominie, 60 m2
Projekt wnętrz domu w Warszawie.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Mieszkanie na Bielanach, 70 m2
Projekt regału narożnego oraz mebla pod telewizor.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Przedszkole w Kobyłce
Aranżacja wnętrz przedszkola w Kobyłce.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Ekspozycja dla firmy DAV-Import podczas Sesji Konserwatorskiej w PME w Warszawie
Przedmiotem projektu była ekspozycja dla firmy DAV-Import - importera gresu i glazury z Włoch - podczas Sesji Konserwatorskiej w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie w 2015 r.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Pojedyncze meble wykonane na zamówienie
Przegląd pojedynczych mebli wykonanych na zamówienie, nie będących częścią większego projektu.
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.