O nas

Projektowaniem zawodowo zajmujemy się od 10 lat. Nasze doświadczenie poparte jest wiedzą z dziedziny architektury, wzornictwa przemysłowego, rysunku i projektowania komputerowego CAD zdobytą podczas studiów na wyższych uczelniach i w instytucjach naukowych takich jak Politechnika Warszawska, Wojskowa Akademia Techniczna i Polska Akademia Nauk. Jesteśmy elastyczni, bowiem realizowaliśmy rozmaite projekty – od wielkokubaturowych architektonicznych poprzez projekty wnętrz, zarówno użyteczności publicznej jak i mieszkalne, po projekty mebli na indywidualne zamówienie, które zawsze były ważnym elementem naszych koncepcji. W ostatnim okresie skoncentrowaliśmy się na współpracy z klientami indywidualnymi, która zawsze wymaga szczególnego wyczucia, kultury i umiejętności.

Dlaczego MeblePuzzle? Pomysł nasz jest wynikiem poszukiwań nowej i oryginalnej formuły, będącej alternatywą dla funkcjonujących na rynku tradycyjnych sklepów meblowych oferujących produkt typowy i powtarzalny. Salon sprzedaży, w którym nabyć można również oryginalne artykuły dekoracyjne, połączyliśmy z biurem projektowym, dającym naszym Klientom nieograniczone możliwości wykreowania mebli oraz wnętrz marzeń!

Oferujemy projekty - zarówno pojedyńczych mebli jak i całych wnętrz - a także ich realizację. Naszym naturalnym elementem pracy zawsze był codzienny kontakt z wykonawcami różnych branż – w tym z branży meblarskiej czy budowlanej – dlatego też wielu z nich znamy bardzo dobrze. Zlecając realizację Państwa projektów zamierzamy kontynuować współpracę ze sprawdzonymi przez nas firmami.

Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem projektów zrealizowanych.

 Sebastian Szadryn
Paweł Jackowski